Türkiye'nin Uluslararası standartlara uygun, ilk ve tek geri dönüşümlü katlanabilir kasaları Düzce OSB'de en son teknoloji ile kurulu olan PLASTAS tesislerinde üretilmektedir .

Ambalaj sektörünün öncü firmalarından PLASTAŞ, kimya, temizlik ürünleri, kozmetik, meşrubat ve su sektörlerine sağladığı yenilikçi kapak ürünlerine katlanabilir kasaürünlerini katarak ürün gamını genişletti.

Katlanabilir kasalar geri dönüşlü ambalaj malzemeleri ailesinin çok önemli bir üyesi olup, gelişmiş ülkelerin pazarlarındaki kasaların hemen hemen tamamı katlanır kasalardan oluşmaktadır.

Plastaş ,Odesa’nın katlanabilir kasa tesislerini ve sahip olduğu patent ve faydalı modellerinin kullanım hakkı ile birlikte 2015 başında satın aldı. Odesa’nın katlanabilir kasaların geliştirilmesi ve pazarlamasında deneyimli elemanlarını da bünyesine katan PLASTAŞ Kapak geliştirme, tasarım ve üretimindeki araştırmacı ve yenilikçi politikasını katlanabilir kasalar konusunda da sürdürecektir.

PLASTAŞ ürünleri fikir aşamasından alarak kendi ekibiyle geliştirme, geliştirdiği ürünlerinin kalıplarını kendi modern tesislerinde üretme ve modern enjeksiyon tesislerinde son ürünleri üretip müşteri hizmetine sunmak yeteneğine sahip entegre bir üreticidir.

PLASTAŞ müşteri odaklıdır. Sizlerin ihtiyaçlarına göre ve sizinle diyalog halinde ürünleri geliştirir, size tam zamanındateslim eder, sizlerin dilek ve şikayetlerini göz önüne alır ve sorunlarınızı çözer.

Fabrika Düzce Organize Sanayi Bölgesi'nde 20.000 m 2 'lik alanin üzerine kurulu, 3.000 m 2 'lik üretim tesisidir. Kapasitenin artması paralelinde 10 000 m2 lik bir tesis haline gelecektir. 

Düzce'nin Istanbul (217 km), Ankara (236 km), Bursa (257 km) gibi metropollere yakınlığı lojistik anlamında önemlidir.